Obserwatorzy

wtorek, 8 maja 2012

Bubel!

Dziś chciałam napisać krótką notkę o błyszczyku, który już pokazywałam i w sumie tez coś tam wspominałam, ale ten post chciałam zamieścić jako przestrogę.
Kupiłam go w Pepco po bardzo okazyjnej cenie, a mianowicie za 2.99 po przecenie. Po jego cenie nie spodziewałam się cudów, ale to co było zamknięte w tej tubeczce nie było warte nawet złamanego grosza.
Mowa o Kiss Gloss N.Y.C. Mówię stanowcze nie jeśli chodzi o ten niby całuśny błyszczyk. Po pierwsze ma strasznie chemiczny nieprzyjemny zapach i smak. Według mnie jest nie do zniesienia, mimo że z czasem się ulatnia. W tubce prezentuje się ładnie to na ustach, hmm rozmazuje się i nie pokrywa ich na tyle równo żeby kolor był jednolity na całej ich powierzchni. Plusem jest przyjemna w użyciu tubeczka i to jedyne zalety tego bubelka. Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Lepiej dołożyć parę groszy i kupić w Rossmannie coś przyzwoitego. Pokazuje i błyszczyk ląduje w koszu, tam gdzie jego miejsce.
Dziś zakupiłam trochę nowych rzeczy, ale pokażę je już następnym razem.
Tymczasem wracam do oglądania Gossip Girl, która strasznie mnie wciągnęła! Więc żegnam się w jej stylu 

xoxo

:*

1 komentarz:

  1. Kusił mnie, ale ostatecznie go nie kupiłam. I cieszę się z tego powodu :)

    OdpowiedzUsuń

Twój komentarz sprawia mi dużo radości. Dziękuję za wszystkie i każdy z osobna :)

Proszę nie reklamuj swojego bloga podając linki, ja naprawdę zaglądam na blogi osób, które zostawiają u mnie po sobie ślad. Jeśli coś mnie zainteresuje - obserwuje, prośba o obserwowanie za obserwowanie naprawdę nie ma sensu, raczej mnie zniechęca, wiec proszę nie rób tego. Proszę szanuj moją przestrzeń.

Ze względu na sporą liczbę wrzucanych linków mimo mojej prośby, aby tego nie robić, postanowiłam, że będę takie komentarze traktować jako spam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...